Opis nieruchomości
*** DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ ***
*** STAN DEWELOPERSKI ***
*** Z WIDOKIEM NA LAS ***
Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim zlokalizowane w Dojlidach Górnych na obrzeżach miasta Białegostoku.
Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu oraz szybkim dojazdem do centrum miasta.
Kupujący nie płaci podatku PCC - 2%.
Nowoczesna bryła budynku świetnie wpasowuje się aktualne trendy architektoniczne.
Dom w zabudowie szeregowej -
segment skrajny parterowy 1-piętrowy (piętro bez skosów), o pow.użytkowej 118m2, niepodpiwniczony, usytuowany
na działce o pow. 400m2.
Parter: salon z kuchnią, WC, wiatrołap, garaż jednostanowiskowy w bryle budynku (16,8m2).
Poddasze użytkowe: 3 sypialnie, łazienka z WC, korytarz.
Technologia budowy murowany – ściany zewnętrzne pustak ceramiczny, docieplone 15cm styropianem, więźba dachowa drewniana ocieplana wełną mineralną, dach - blachodachówka; okna 3-szybowe PCV. Działka zagospodarowana - podjazd i taras z polbruku, działka ogrodzona.
Dom kompleksowo wykończony od zewnątrz - elewacja, stolarka okienna i drzwiowa, brama garażowa, brama wjazdowa, parapety zewnętrzne; oraz wewnątrz – tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, instalacje elektryczna; wodno-kanalizacyjna, posadzki, instalacja centralnego ogrzewania - ogrzewanie podłogowe w części domu
.
Dostępne media: prąd, własna studnia, szambo (kanalizacja - w planach),
gaz.
Przewidziane ogrzewanie - własne dla budynku: gazowe; kominek.
Dostępny również
segment środkowy na działce ok. 213m2 - w cenie
430.000 zł.
Inwestycja w trakcie realizacji - zdjęcia z poprzedniej - oddanie budynków III kwartał 2021r.
Zapraszam - oferta godna polecenia.
*** ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ***
*** BIALYSTOK - NIERUCHOMOSCI PL ***
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.